$325,000 Sold Oct 17, 2025
948 Penrose Place, Danville, IN 46122
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,736 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 19% Below List Price
- $119/SF
- 2 Days On Market
Last Listing Agent Erin Hundley Compass Indiana, LLC
948 Penrose Place, Danville, IN 46122