$146,500 Last List Price Sold Jan 15, 2026
4057 Walnut St Unit 7, Kansas City, MO 64111
- 1 Bed
- 1 Bath
- 814 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- $180/SF
- 92 Days On Market
Last Listing Agent Paul Galbrecht KW KANSAS CITY METRO
4057 Walnut St Unit 7, Kansas City, MO 64111