$515,000
167 Whitehaven Cir, Highlands Ranch, CO 80129
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,813 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $284/SF
- 52 Days On Market
Current Estimated Value $525,081
Last Listing Agent Kevin Risen AXEN Realty
$515,000
167 Whitehaven Cir, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $525,081
Last Listing Agent Kevin Risen AXEN Realty
$1,215,950
9159 S Ironwood St, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,195,000
Last Listing Agent Todd Baker Richmond Realty Inc
$767,000
8867 Delacorte St, Littleton, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $732,668
Last Listing Agent Kelly McLendon Coldwell Banker Realty 44
$911,000
10482 Grizzly Gulch, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $896,109
Last Listing Agent Tony Saab Compass - Denver
$705,000
9821 Bucknell Ct, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $701,560
Last Listing Agent Helen Caya Redfin Corporation
$62,500
8201 S Santa fe Dr Unit 168, Littleton, CO 80120
Last Sold Summary
Last Listing Agent Faith Young Keller Williams Advantage Realty LLC
$675,000
2649 Channel Dr, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $687,062
Last Listing Agent Chase Arnold LIV Sotheby's International Realty
$615,000
9860 Burberry Way, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $612,619
Last Listing Agent Andrew Martinovich HomeSmart
9860 Burberry Way, Highlands Ranch, CO 80129$360,000
9258 Rockhurst St Unit 303, Highlands Ranch, CO 80129
Last Sold Summary
Current Estimated Value $365,011
Last Listing Agent Sean Healey Keller Williams Preferred Realty