$21,000
- Land
- 5.05 Acres
- $4,156 per Acre
25311 E Avenue H-8, Lancaster, CA 93535
25311 E Avenue H-8, Lancaster, CA 93535$21,000
25311 E Avenue H-8, Lancaster, CA 93535
25311 E Avenue H-8, Lancaster, CA 93535$1,850,000
2000 Fulton Ave, Monterey Park, CA 91755
Lan 'Gloria' Xiao
RE/MAX ELITE REALTY
(626) 605-2294
$588,000
4903 Barstow St, Los Angeles, CA 90032
Vartan Achabahian
Prospect Group Inc.
(855) 679-7417
$899,000
20600 Clarendon St, Woodland Hills, CA 91367
Dana Frank
Rodeo Realty
(747) 335-2508
$699,000
1424 Amherst Ave Unit 207, Los Angeles, CA 90025
Rod Vargas
Tierra Properties
(877) 269-5803
$890,000
3239 Ivar Ave, Rosemead, CA 91770
Lan 'Gloria' Xiao
RE/MAX ELITE REALTY
(626) 548-4894
$70,000
0 Vac Alluvium Wy (Drt) Vic Rosenl Unit CV26076703, Acton, CA 91350
0 Vac Alluvium Wy (Drt) Vic Rosenl Unit CV26076703, Acton, CA 91350$74,000
0 E 152nd Vic Grey Stallio St Unit 26002594, Lake Los Angeles, CA 93535
0 E 152nd Vic Grey Stallio St Unit 26002594, Lake Los Angeles, CA 93535$1,100,000
5922 Lemp Ave, North Hollywood, CA 91601
5922 Lemp Ave, North Hollywood, CA 91601$2,195,000
430 N Oakhurst Dr Unit 407, Beverly Hills, CA 90210
Elizabeth Welchman
Core Real Estate Group
(424) 353-2082
$599,000
142 W 110th St, Los Angeles, CA 90061
Navshad Lalani
Naush Lalani, Broker
(855) 916-8259
$15,000
192 Emburns Dr, Glendale, CA 91208
192 Emburns Dr, Glendale, CA 91208$25,000
0 E 165th St E Unit 241172, Palmdale, CA 93591
0 E 165th St E Unit 241172, Palmdale, CA 93591$2,695,000
16688 Oldham St, Encino, CA 91436
Jessica Carter