$660,000
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 2,494 Sq Ft
312 Seattle Slew Place, Havre de Grace, MD 21078
Kirk Steffes
Cummings & Co. Realtors
(443) 348-0531
$660,000
312 Seattle Slew Place, Havre de Grace, MD 21078
Kirk Steffes
Cummings & Co. Realtors
(443) 348-0531
$399,900
1 2nd St, Pocomoke City, MD 21851
Richard Price
Real Broker, LLC
(443) 251-4024
$450,000
3501 Rhode Island Ave, Mount Rainier, MD 20712
Karla Rhodes
Samson Properties
(227) 231-3295
$495,000
1949 Winston Dr, Hagerstown, MD 21740
Kristina Granados
Sullivan Select, LLC.
(240) 896-4833
$299,000
66 Old Morgantown Rd E, Friendsville, MD 21531
Brian Homberg
Taylor-Made Deep Creek Real Estate, LLC
(240) 875-6719
$1,499,900
3737 Glenmoor Reserve Ln, Chevy Chase, MD 20815
Barak Sky
Serhant
(227) 238-1623
$595,000
3709 Kenway St, Silver Spring, MD 20906
Daniel Llerena
RLAH @properties
(240) 698-3470
$1,499,000
11701 Locust Dale Ct, Bowie, MD 20721
Ariana Loucas
Compass
(227) 238-7840
$600,000
13100 Croom Rd, Upper Marlboro, MD 20772
Sharon Ledbetter
Weichert, REALTORS
(240) 802-8606
$215,000
1708 Cole St, Baltimore, MD 21223
Cesar Tellez
Samson Properties
(301) 709-6558
$285,000
1134 N Fulton Ave, Baltimore, MD 21217
Cesar Tellez
Samson Properties
(301) 888-5585
$852,871
Savannah Plan, Frederick, MD 21702
8582 Rocky Springs Rd Unit 36860751, Frederick, MD 21702$245,000
410 Annabel Ave, Brooklyn, MD 21225
Litra Simms
Simms and Associates
(301) 381-4383
$725,000
132 Fantasy Valley Ln, McHenry, MD 21541
Nick Fratz-Orr
Railey Realty, Inc.
(240) 776-7271
$435,000
3818 Fernhill Ave, Baltimore, MD 21215
Missy Conway
Conway Real Estate
(301) 857-5140
$399,900
8206 Bear Creek Dr, Dundalk, MD 21222
Kathy Banaszewski
Real Estate Professionals, Inc.
(410) 618-0845
$999,900
14213 Dowitcher Way, Clarksburg, MD 20871
Shannon Zhao
Signature Home Realty LLC
(227) 265-1810
$1,300,000
1717 Porters Hill Rd, Annapolis, MD 21401
Reid Buckley
Long & Foster Real Estate, Inc.
(410) 397-7198
$595,000
55 Village Dr Unit 5, Oakland, MD 21550
Nick Fratz-Orr
Railey Realty, Inc.
(240) 358-4206
$799,000
2302 Faculty Ct, Bel Air, MD 21015
Susan Barnes
Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
(410) 888-0689
$249,999
2538 W Mosher St, Baltimore, MD 21216
William Savage
Keller Williams Legacy
(301) 872-3197
$319,000
111 E 6th St, Frederick, MD 21701
Matthew Tomlinson
Solara Realty
(227) 243-0643
$649,900
6905 Wimbledon Ct, New Market, MD 21774
Andrew Nugent
Compass
(240) 670-1162
$150,000
7812 Wynbrook Rd, Baltimore, MD 21224