$649,000 Sold Feb 16, 2026
9380 Road 35, Mancos, CO 81328
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,881 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $345/SF
- 53 Days On Market
Current Estimated Value $653,395
Last Listing Agent Kelly Comisky eXp Realty, LLC
9380 Road 35, Mancos, CO 81328