$355,000
8121 Tower Bridge Dr, Pasadena, MD 21122
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,610 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $220/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $332,435
Last Listing Agent Matthew Pivec Kelly and Co Realty, LLC
8121 Tower Bridge Dr, Pasadena, MD 21122