$550,000 Sold Mar 10, 2026
2918 E Joan d Arc Ave, Phoenix, AZ 85032
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,022 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- $272/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $550,337
Last Listing Agent Keith Schreiber Jason Mitchell Real Estate
2918 E Joan d Arc Ave, Phoenix, AZ 85032