$740,000 Sold Dec 11, 2025
10 Semillon, Rancho Mirage, CA 92270
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,832 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $404/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $743,958
Last Listing Agent Michael Berlin Redfin
10 Semillon, Rancho Mirage, CA 92270