Section Image

Cameron Burgess

31 Closed Sales
$13.7M Total Value
$282.5K - $1M Price Range
$443.2K Average Price
Prior 5 years

About Cameron

Home Types: House, Manufactured, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$720,000
Average Sale Price
$360,000
Price Range
$330K - $390K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,870,000
Average Sale Price
$478,333
Price Range
$155K - $735K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,830,000
Average Sale Price
$457,500
Price Range
$330K - $655K

Buyer Deals

Total Deals
16
Total Value
$7,115,755
Average Sale Price
$444,735
Price Range
$155K - $750K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,710,000
Average Sale Price
$451,667
Price Range
$330K - $655K

Buyer Deals

Total Deals
25
Total Value
$11,028,755
Average Sale Price
$441,150
Price Range
$145K - $1M

Cameron's Listings and Deals

Agent Photo

Cameron Burgess