Section Image

Lauryn Harrow

3 Closed Sales
$1.4M Total Value
$365K - $676K Price Range
$472K Average Price
Prior 5 years

About Lauryn

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,041,000
Average Sale Price
$520,500
Price Range
$365K - $676K

Lauryn's Listings and Deals

Agent Photo

Lauryn Harrow