Section Image

Lori Phillips

R.H. Cooke & Associates
15 Closed Sales
$5.7M Total Value
$275K - $539.9K Price Range
$380.4K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: Manufactured, House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$612,500
Average Sale Price
$306,250
Price Range
$303K - $310K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,142,500
Average Sale Price
$380,833
Price Range
$303K - $530K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$994,000
Average Sale Price
$497,000
Price Range
$469K - $525K

Seller Deals

Total Deals
13
Total Value
$4,712,200
Average Sale Price
$362,477
Price Range
$145K - $540K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$994,000
Average Sale Price
$497,000
Price Range
$469K - $525K

Lori's Listings and Deals

Agent Photo

Lori Phillips