Section Image

Sheree Reid

MJB Fine Homes & Realty Inc.
2 Closed Sales
$1.2M Total Value
$535K - $701K Price Range
$618K Average Price
Prior 5 years

About Sheree

Home Types: House
Years of Experience: 24

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$701,000
Average Sale Price
$701,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,236,000
Average Sale Price
$618,000
Price Range
$535K - $701K

Sheree's Listings and Deals

Sheree Reid