$525,000
- Land
- 320 Acres
- $1,641 per Acre
0 Unspecified Unit 250006238, Reno, NV 89511
0 Unspecified Unit 250006238, Reno, NV 89511$525,000
0 Unspecified Unit 250006238, Reno, NV 89511
0 Unspecified Unit 250006238, Reno, NV 89511$1,350,000
500 Sierra Manor Dr, Reno, NV 89511
Lee Stevens Real Broker LLC
$109,000
3750 Palisade Rd, Reno, NV 89521
3750 Palisade Rd, Reno, NV 89521$1,150,000
1367 Calavaras Rd, Reno, NV 89521
Kelly Werner Ferrari-Lund Real Estate Reno
$225,000
1955 Piute Creek Rd Unit 24, Reno, NV 89510
1955 Piute Creek Rd Unit 24, Reno, NV 89510$250,000
8550 Cindy Ave, Reno, NV 89506
8550 Cindy Ave, Reno, NV 89506$385,000
8195 Fox Meadows Ct, Reno, NV 89523
8195 Fox Meadows Ct, Reno, NV 89523$75,000
1810 Harte Rd, Reno, NV 89521
1810 Harte Rd, Reno, NV 89521$135,000
105 Cowhide Cir, Reno, NV 89508
105 Cowhide Cir, Reno, NV 89508$35,000
21499 Crestview Rd, Reno, NV 89521
21499 Crestview Rd, Reno, NV 89521$950,000
15069 N Red Rock Rd, Reno, NV 89508
Dennis Belingheri Solid Source Realty
$500,000
229 S Earlham Ct, Reno, NV 89511
229 S Earlham Ct, Reno, NV 89511$180,000
1230 Deerlodge Rd, Reno, NV 89508
1230 Deerlodge Rd, Reno, NV 89508$399,900
000 Geiger Grade Unit (016-751-03), Reno, NV 89521
000 Geiger Grade Unit (016-751-03), Reno, NV 89521$134,000
0 US HIGHWAY 395 N Virginia St, Reno, NV 89508
0 US HIGHWAY 395 N Virginia St, Reno, NV 89508$699,900
790 Schellbourne Rd, Reno, NV 89511
790 Schellbourne Rd, Reno, NV 89511$1,200,000
3720 N Virginia St, Reno, NV 89506
3720 N Virginia St, Reno, NV 89506$300,000