$2,200,000
- Land
- 9.08 Acres
- $242,291 per Acre
0 Country Club Rd, Smithfield, NC 27577
0 Country Club Rd, Smithfield, NC 27577$2,200,000
0 Country Club Rd, Smithfield, NC 27577
0 Country Club Rd, Smithfield, NC 27577$252,190 New Construction
146 Holton St, Smithfield, NC 27577
$270,990 New Construction
Camellia Plan at Crescent Mills - Townhomes, Clayton, NC 27520
$1,200,000
611 S Brightleaf Blvd, Smithfield, NC 27577
611 S Brightleaf Blvd, Smithfield, NC 27577$234,900
1011 S 1st St, Smithfield, NC 27577
Carol Houston HomeTowne Realty
$895,000
0 Wilsons Mills Rd Unit 10107874, Smithfield, NC 27577
0 Wilsons Mills Rd Unit 10107874, Smithfield, NC 27577$276,440 New Construction
169 Holton St, Smithfield, NC 27577
$399,940 New Construction
175 Reagan Crest Dr, Clayton, NC 27520
$189,900
1020 S Pollock St, Selma, NC 27576
Beth Hines RE/MAX SOUTHLAND REALTY II
$259,990 New Construction
241 Stone Valley Ln, Clayton, NC 27520
$254,790 New Construction
193 Holton St, Smithfield, NC 27577
$329,990 New Construction
229 Caitlyn Pkwy, Smithfield, NC 27577
Richard Poe Lennar Carolinas LLC
$169,900
59 N Sussex Dr Unit N, Smithfield, NC 27577
Carolina Collective Realty Real Broker, LLC
$390,000
101 Hanover Ct, Clayton, NC 27527
Alayna Nye Northside Realty Inc.
$334,900
106 Two Daughters Stream, Smithfield, NC 27577
Tammy Reghay EXP Realty LLC Ballantyne
$284,900
70 Altimont St, Smithfield, NC 27577
Michelle Coughlin HomeTowne Realty
$210,900
00 Swift Creek Rd, Smithfield, NC 27577
00 Swift Creek Rd, Smithfield, NC 27577$359,900 New Construction