Est $324,843 Not Listed For Sale
5431 S 73rd Ct, Summit Argo, IL 60501
- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,472 Sq Ft
- Built 1927
Last Sold Summary
- 97% Above List Price
- $112/SF
- 4 Days On Market
- Last Sold Price $164,750
- Jul 28, 2016
Last Listing Agent Alex Mihaila Mihaila Realty LTD