$1,000,000
424 Channel Dr, Tampa, FL 33606
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 2,151 Sq Ft
- Built 1940
Last Sold Summary
- $465/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $1,036,222
Last Listing Agent Theresa McDonough IMPACT REALTY TAMPA BAY
424 Channel Dr, Tampa, FL 33606