$1,800,000
- Land
- 2.1 Acres
- $857,143 per Acre
5165 S Wesley Rd, Salt Lake City, UT 84117
5165 S Wesley Rd, Salt Lake City, UT 84117$1,800,000
5165 S Wesley Rd, Salt Lake City, UT 84117
5165 S Wesley Rd, Salt Lake City, UT 84117$635,960
2720 N 2720 E, St. George, UT 84790
2720 N 2720 E, St. George, UT 84790$585,000
1529 E Eden Ranch Cir Unit 31, Laketown, UT 84038
1529 E Eden Ranch Cir Unit 31, Laketown, UT 84038$175,000
0 Lot 24 4b Ranch | Phase 5 Unit 114183, Cedar City, UT 84720
0 Lot 24 4b Ranch | Phase 5 Unit 114183, Cedar City, UT 84720$250,000
6088 S 5500 E, Vernal, UT 84078
6088 S 5500 E, Vernal, UT 84078$96,000
3200 N 4300 W, Beryl, UT 84714
3200 N 4300 W, Beryl, UT 84714$239,000
911 W Rock View Dr, Hurricane, UT 84737
911 W Rock View Dr, Hurricane, UT 84737$89,900
5500 S W Unit 18-34, Duchesne, UT 84021
5500 S W Unit 18-34, Duchesne, UT 84021$3,119,500
0 N Industrial Park Rd Unit 12504107, Coalville, UT 84017
0 N Industrial Park Rd Unit 12504107, Coalville, UT 84017$1,960,000
7851 W High Canyon Rd, Herriman, UT 84065
7851 W High Canyon Rd, Herriman, UT 84065$850,000
12 N 2000 W Unit 1, West Point, UT 84015
12 N 2000 W Unit 1, West Point, UT 84015$997,000
1300 E 200 S, Mount Pleasant, UT 84647
1300 E 200 S, Mount Pleasant, UT 84647$785,500
0 La Casa Ln Unit Home Site 15 106354, St. George, UT 84770
0 La Casa Ln Unit Home Site 15 106354, St. George, UT 84770$120,000
135 Mountain Ln Unit 135, Coalville, UT 84017
135 Mountain Ln Unit 135, Coalville, UT 84017$65,000
12416 E High Pine Ave Unit 159, Huntsville, UT 84317