$743,600 Last List Price Sold Oct 31, 2025
408 Indian Creek Rd, van Alstyne, TX 75495
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,497 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $213/SF
- 54 Days On Market
Last Listing Agent Clinton Shipley NTex Realty, LP
408 Indian Creek Rd, van Alstyne, TX 75495