$1,700,000
- Land
- 11.5 Acres
- $147,826 per Acre
6066 + 3 more lots Mechanicsville Turnpike, Mechanicsville, VA 23111
6066 + 3 more lots Mechanicsville Turnpike, Mechanicsville, VA 23111$1,700,000
6066 + 3 more lots Mechanicsville Turnpike, Mechanicsville, VA 23111$146,900
745 Peppers Ferry Rd, Pulaski, VA 24301
745 Peppers Ferry Rd, Pulaski, VA 24301$2,500,000
4500 Winery Ln, Barboursville, VA 22923
Paul MacMahon
Sheridan-MacMahon Ltd.
(540) 306-5310
$2,195,000
21.95 ac Saxis Rd Unit n/a, Temperancevle, VA 23442
21.95 ac Saxis Rd Unit n/a, Temperancevle, VA 23442$2,880,000
100 Gateway Dr, Fredericksburg, VA 22405
Allen Griffey
Blackwood Real Estate, Inc.
(540) 530-4252
$895,000
224 Oates Rd, Star Tannery, VA 22654
Anita Rhodes
Johnston and Rhodes Real Estate
(540) 917-5415
$575,000
0 Phoebe Ln, Luray, VA 22835
0 Phoebe Ln, Luray, VA 22835$595,000
553 Big River Rd, Goshen, VA 24439
Mary Beth Harris
James River Realty - Lexington
(540) 730-2325
$549,000
3917 R and L Smith Dr, Danville, VA 24540
Kevin Amos
ELIZABETH WARE REALTORS
(434) 436-1532
$119,500
1180 White Chapel Rd, Lively, VA 22507
1180 White Chapel Rd, Lively, VA 22507$450,000
7420 Patriot Hwy, Spotsylvania, VA 22551
Rachel Myrick
LPT Realty, LLC
(540) 418-1741
$49,900
2.70ac George Washington Mem Hwy, Gloucester, VA 23061
2.70ac George Washington Mem Hwy, Gloucester, VA 23061$59,000
1472 Antioch Rd, Boones Mill, VA 24065
1472 Antioch Rd, Boones Mill, VA 24065$59,000
0 Meadowood Trail Unit 150110, Martinsville, VA 24112