$839,000
3 Deer Haven Dr, Haydenville, MA 01039
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,656 Sq Ft
- Built 2010
Last Sold Summary
- $316/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $833,097
Last Listing Agent Anne Young Brick & Mortar Northhampton
3 Deer Haven Dr, Haydenville, MA 01039