$5,750,000
- Land
- 478 Acres
- $12,029 per Acre
478 A C Kates Mountain Rd, White Sulphur Springs, WV 24986
478 A C Kates Mountain Rd, White Sulphur Springs, WV 24986$5,750,000
478 A C Kates Mountain Rd, White Sulphur Springs, WV 24986
478 A C Kates Mountain Rd, White Sulphur Springs, WV 24986$1,500,000
0 Kates Mountain Rd, Caldwell, WV 24925
0 Kates Mountain Rd, Caldwell, WV 24925$130,000
294 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836
294 Ashton Woods Dr, Moorefield, WV 26836$49,900
000 Rivers Edge Dr, Chapmanville, WV 25508
000 Rivers Edge Dr, Chapmanville, WV 25508$200,000
444 Nugget Dr, Capon Bridge, WV 26711
Katie Crispino Pioneer Ridge Realty
$499,900
1030 Kites Rd, Dorcas, WV 26847
1030 Kites Rd, Dorcas, WV 26847$499,900
2894 Old Jersey Mountain Rd, Romney, WV 26757
Keenan Shanholtz WEST VIRGINIA LAND & HOME REALTY
$1,649,000
639 Golf Course Dr, Franklin, WV 26807
Kevin Yokum Whitetail Properties Real Estate, LLC
$284,900
624 Mountain Lion Ln, Augusta, WV 26704
Joe Vivo Pioneer Ridge Realty
$67,900
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164$1,400,000
2810 Don McCauley Rd, Romney, WV 26757
Rhonda Augenstein Coldwell Banker Home Town Realty
$799,900
1379 Gwinn Rd, Victor, WV 25938
Jeremiah Allen Keller Williams Realty Advantage
$739,000
000 Wolfe Creek Rd, Spanishburg, WV 25922
000 Wolfe Creek Rd, Spanishburg, WV 25922$159,900
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070$315,000
45 Deerfield Cir, Davis, WV 26260
CAT VON GERSDORFF BEST OF CANAAN, LLC