$339,000
132 Georges Mill Rd, Palmyra, VA 22963
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,304 Sq Ft
- Built 1845
Last Sold Summary
- $147/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $360,293
Last Listing Agent Robert (Bob) Hughes NEST REALTY GROUP
132 Georges Mill Rd, Palmyra, VA 22963