$560,000 Sold Aug 29, 2025
7552 Garland St, Arvada, CO 80005
- 3 Beds
- 4 Baths
- 1,908 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $294/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $559,983
Last Listing Agent Dawn Mathis Coldwell Banker Realty 54