$889,000 Last List Price Sold Jul 10, 2025
4545 N Columbine St, Boise, ID 83713
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,780 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $235/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $856,984
Last Listing Agent Gabriel Albert Silvercreek Realty Group