$259,990 Sold Sep 18, 2025
1451 W Pelayo St, Coolidge, AZ 85128
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,470 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $177/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $253,604
Century Complete Cross Creek Ranch
1451 W Pelayo St, Coolidge, AZ 85128