$260,000 Sold Jul 31, 2025
985 Palo Verde Ave, Coolidge, AZ 85128
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,328 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $196/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $252,000
Last Listing Agent Scott Baglien NextHome Alliance
985 Palo Verde Ave, Coolidge, AZ 85128