$395,000
- Land
- 35.1 Acres
- $11,254 per Acre
1050 Turkey Trot Ln, Durango, CO 81301
1050 Turkey Trot Ln, Durango, CO 81301$395,000
1050 Turkey Trot Ln, Durango, CO 81301
1050 Turkey Trot Ln, Durango, CO 81301$785,000
3575 Main Ave, Durango, CO 81301
Christina Rinderle Durango Land and Homes
$675,000 New Construction
125 Salt Brush St Unit 603, Durango, CO 81301
Max Hutcheson The Wells Group of Durango, LLC
$899,000
199 Logging Trail Rd, Durango, CO 81303
Aaron Peterson The Wells Group of Durango, LLC
$645,000
601 Animas View Dr Unit 108B, Durango, CO 81301
Melissa Mayer Legacy Properties West Sotheby's Int. Realty
$325,000
146 Tipple Ave, Durango, CO 81301
146 Tipple Ave, Durango, CO 81301$349,000
97 Winterberry Ct (Lot 125), Durango, CO 81301
97 Winterberry Ct (Lot 125), Durango, CO 81301$599,000 New Construction
209 Treeline St, Durango, CO 81303
Damon Davidson-Simmons Real Broker, LLC DBA Real
$170,000
64 Wild Chives Court (Lot 104), Durango, CO 81301
64 Wild Chives Court (Lot 104), Durango, CO 81301$1,000,000
111 Cr 232, Durango, CO 81303
111 Cr 232, Durango, CO 81303$3,395,000
1729 County Road 250, Durango, CO 81301
Logan Austin Keller Williams Realty Southwest Associates, LLC
$359,000
63 Snowdrop Ct (Lot 139), Durango, CO 81301
63 Snowdrop Ct (Lot 139), Durango, CO 81301$99,900
2400 Arroyo Dr Unit 36, Durango, CO 81301
Crystal Gutherie eXp Realty, LLC
$799,000
434 Jenkins Ranch Rd, Durango, CO 81301
Ryan Poppe RE/MAX Pinnacle
$999,000
170 Metz Ln, Durango, CO 81301
170 Metz Ln, Durango, CO 81301$3,595,000