$3,950,000 Sold Apr 22, 2026
131 Bozeman, Irvine, CA 92602
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,754 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $1,052/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $3,998,102
Last Listing Agent Qian Yuan Signature One Realty Group, Inc
131 Bozeman, Irvine, CA 92602