$210,000
249 Forest Park Dr, Lagrange, OH 44050
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,455 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $144/SF
- 45 Days On Market
Current Estimated Value $207,334
Last Listing Agent Asa Cox Glasshouse Realty Group, LLC
249 Forest Park Dr, Lagrange, OH 44050