$529,000
- Land
- 1.21 Acres
- $438,677 per Acre
10100 Sunland Blvd, Sunland, CA 91040
10100 Sunland Blvd, Sunland, CA 91040$529,000
10100 Sunland Blvd, Sunland, CA 91040
10100 Sunland Blvd, Sunland, CA 91040$1,050,000
8843 Tilden Ave, Panorama City, CA 91402
James Antonucci Keller Williams Realty-Studio City
$2,475,000
13227 Vanowen St, Los Angeles, CA 91605
Jordan Asheghian Lyon Stahl Investment Real Estate, Inc.
$1,600,000
7559 Whitsett Ave, Los Angeles, CA 91605
Nicole Apostolos Equity Union
$664,999
10734 Sharon Ave, Sunland, CA 91040
Courtney Hines EHomes
$1,099,000
7943 Ledge Ave, Sun Valley, CA 91352
George Ouzounian The Agency
$169,000
10749 New Haven St Unit 22, Sun Valley, CA 91352
Alvart Tina Alagulyan JohnHart Real Estate
$1,285,000
9730 Mustang Way, Sunland, CA 91040
Kim Minton Realty Executives Homes
$439,000
9047 Willis Ave Unit 5, Panorama City, CA 91402
Marlene Sykes Pinnacle Estate Properties, Inc.
$560,000
14265 Terra Bella St, Panorama City, CA 91402
BARBARA GIPSON REALTY MASTERS & ASSOCIATES
$375,000
9600 Van Nuys Blvd Unit 220, Panorama City, CA 91402
Claudia Cruz R&S Real Estate Group
$570,000
8530 Burnet Ave Unit 107, North Hills, CA 91343
Renato Casanova Seeders Real Estate
$799,000
12905 Paxton St, Pacoima, CA 91331
Manuel Tario Cal One Realty Corp.
$725,000
13270 W Sevillana Way, Sylmar, CA 91342
Rowena Kumaratunga Berkshire Hathaway HomeServices California Properties
$699,000
10894 Olinda St Unit 123, Sun Valley, CA 91352
Martin Navasartian JohnHart Real Estate
$634,674
9425 Sepulveda Blvd Unit 3, North Hills, CA 91343