$300,000
- Land
- 39.87 Acres
- $7,524 per Acre
0 Vac Ave J Vic 115th Stw Unit SR22073553, Del Sur, CA 93536
0 Vac Ave J Vic 115th Stw Unit SR22073553, Del Sur, CA 93536$300,000
0 Vac Ave J Vic 115th Stw Unit SR22073553, Del Sur, CA 93536$210,000
0 Thompson Ave Unit SR26101256, Chatsworth, CA 91311
0 Thompson Ave Unit SR26101256, Chatsworth, CA 91311$284,900
2554 Olive Dr, Palmdale, CA 93550
Carlos Paiz ENRG Realty, Inc
$249,990
11401 Topanga Canyon Blvd, Chatsworth, CA 91311
LaDonna Galang Cinema Real Estate
$219,000
21205 Blue Curl Way, Canyon Country, CA 91351
Roxann Plough Platinum Real Estate Group
$250,000
99 Vic Ave V12, Pearblossom, CA 93553
99 Vic Ave V12, Pearblossom, CA 93553$299,999
2555 W Avenue N 4, Palmdale, CA 93551
2555 W Avenue N 4, Palmdale, CA 93551$221,988
19127 Pioneer Blvd Unit 73, Artesia, CA 90701
Mark Torres Empire Realty
$300,000
0 10th St E Unit SR25172836, Redman, CA 93535
0 10th St E Unit SR25172836, Redman, CA 93535$299,000
15455 Glenoaks Blvd Unit 489, Sylmar, CA 91342
Pamela Pender Coldwell Banker Realty
$215,000
16274 Vasquez Canyon Rd Unit 52, Canyon Country, CA 91351
Mary Bizzy Executive Homes
$299,900
1750 E Avenue q14 Unit 17, Palmdale, CA 93550
Manuel Morales JohnHart Real Estate
$249,000
20147 Edgewater Dr Unit 377, Canyon Country, CA 91351
Mark Cianciulli The CREM Group
$295,000
20176 Canyon View Dr, Canyon Country, CA 91351
Rene Enriquez PMI Elite
$295,000
44200 Kingtree Ave Unit 16, Lancaster, CA 93534
Maggie Carnot Own Real Estate Inc.