$630,000 Sold Oct 14, 2025
24763 Leada Way, Ramona, CA 92065
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,107 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $299/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $853,627
Last Listing Agent Justin Shaw ReMax Direct
24763 Leada Way, Ramona, CA 92065