Section Image

Nancy Allee

Nancy Allee
12 Closed Sales
$2.8M Total Value
$130K - $550K Price Range
$234.7K Average Price
Prior 5 years

About Nancy

Home Types: House
Years of Experience: 27

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$175,900
Average Sale Price
$175,900

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$190,000
Price Range
$135K - $245K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$365,900
Average Sale Price
$182,950
Price Range
$176K - $190K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$190,000
Price Range
$135K - $245K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,550,900
Average Sale Price
$221,557
Price Range
$130K - $550K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,265,000
Average Sale Price
$253,000
Price Range
$135K - $530K

Production Over Time

5 Year View

Nancy's Listings and Deals

Nancy Allee