Section Image

Sandy Lopes

HomeSmart PV & Associates
9 Closed Sales
$5.2M Total Value
$400K - $865K Price Range
$580.7K Average Price
Prior 5 years

About Sandy

Home Types: House
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,939,000
Average Sale Price
$646,333
Price Range
$520K - $865K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$4,131,000
Average Sale Price
$590,143
Price Range
$400K - $865K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,095,000
Average Sale Price
$547,500
Price Range
$485K - $610K

Sandy's Listings and Deals

Agent License: 01383258

Sandy Lopes