$332,500
7107 Dower House Rd, Upper Marlboro, MD 20772
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,138 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- $292/SF
- 300 Days On Market
Current Estimated Value $354,841
Last Listing Agent Daniel Register Northrop Realty
7107 Dower House Rd, Upper Marlboro, MD 20772