$435,000 Sold Mar 17, 2026
723 E Desert Dr S, Phoenix, AZ 85042
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,785 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $244/SF
- 41 Days On Market
Current Estimated Value $435,950
Last Listing Agent Janette Molina Realty ONE Group
723 E Desert Dr S, Phoenix, AZ 85042