$180,000
100 Fernwood Rd, Saint Albans, WV 25177
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,510 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $72/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $179,572
Last Listing Agent Jackie Zakaib Old Colony
100 Fernwood Rd, Saint Albans, WV 25177