$40,000 Sold Feb 25, 2026
5000 SE Federal Hwy Unit 806, Stuart, FL 34997
- 2 Beds
- 2 Baths
- 720 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 38% Below List Price
- $56/SF
- 27 Days On Market
Last Listing Agent Sabrina Matheny Anchor Southeast Realty LLC
5000 SE Federal Hwy Unit 806, Stuart, FL 34997